1-2 saat içinde 5 dolar kazandım (Yatırımsız Oyun)

• Konuları Görebilmek İçin Üye Olmalısınız! Kayıt Ol!

Abdullah468

New member
Konuyu Başlatan
UYARI: “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Merhaba;
arkadaşlar sürekli bu tür sistemler deniyorum gerçekten yatırımsız oyun pfatformları arasında böyle bir sistem daha önce görmedim.
bir kaç saat içersinde 4-5 dolar kazanabilirsiniz. gün boyu oynarsaınız tabiki bu zor günlük 200tl kadar kazanabilirsiniz. discort ile kayıt olup oynayabilirsiniz. direk linki paylaşıyorum sizlere zaten referans sistemi felan yok, amacım sizlerin faydalanması.
takıldığınız yer olursa youtube'da videoları var.

https://cryptoroyale.one/

ulasutkubozdogan

New member
UYARI: “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Teşekkürler kayıt olup inceleyeceğim :)

guvenmg

New member

nasıl giriş yapacağımı kazanacağımı anlamadım akka.