Gerçekten kazanmak isteyenler için sağlam Airdroplar

• Konuları Görebilmek İçin Üye Olmalısınız! Kayıt Ol!

merovingian

New member
Konuyu Başlatan
UYARI: “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Selamlar dostlar, kripto Airdrop'larını hepiniz biliyorsunuz. Bende bu alanda yazılım geliştiren bir kimse olarak çoğu projenin airdrop yapmadan önceki halini görebiliyorum ve bunları kenara not ediyorum. Ayrıca borsaların referans sistemiyle birlikte ödeme yaptığı fırsatları da sizlerle paylaşmaya başlıyorum.
1- Bu zamana kadar airdrop'lardan oldukça güzel paralar kazandık, bu konuda bizi takip edebilirsiniz.
2- Daha bu akşam bir ödememiz gerçekleşti bile. Çevremizdekiler de bu durumda çok kazanmış oluyor.
3- Tek yapmanız gereken Telegram kanalımızı takip etmek ve sizlere verdiğimiz önergeleri uygulamak. Daha sonra keyifle dolarları harcayabiliriz.

‼ Kullanmadığımız, arka planında kimin olduğuna bakmadığımız borsaları, tokenları ya da siteleri asla önermiyoruz. Para kazanmadığımız şeyleri önermiyoruz. ( Potansiyel Airdroplar hariç ).

👇🏻 Telegram kanalına buradan ulaşabilirsiniz. / Henüz yeni açtık fakat çok aktif bir şekilde kimsenin bilmediği ve burada paylaşılmamış olan fırsatları ilk orada açıklayacağız.

Link : Telegram Kanalı Linki

( Grup belirli bir kişi sayısına ulaştıktan sonra kapatılacaktır ve sadece içerdeki insanlara para kazandırmaya devam edecektir. O yüzden erkenden yerinizi almaya bakın. )

barisgecmen

Member
UYARI: “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Piyasanın 3 ay gerisinden geliyorsunuz nft kazançları çıktı sizinki borsa kayıtları hep hocam