Selam

• Konuları Görebilmek İçin Üye Olmalısınız! Kayıt Ol!

Ömer

New member
Konuyu Başlatan
UYARI: “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Selam Koin.TC,

tesadüfen başka bir foruma girdiğimde buranın bannerını gördüm, domain hoşuma gitti ve yerimi alayım dedim yoksa coinlerle falan hiç alâkam yok, günümüzde coinlerin bir ödeme ve hatta yatırım aracı olmaktan çıkıp, kolay yoldan zengin olmak isteyenlerin saçma hayallerini süsleyen kumar aracı olmaya başladığını görmek beni üzüyor.

Öğrenciyim, daha önce binlerce üyelik bir forumda yöneticilik yaptım, şu an xenForo tecrübesi ediniyorum, aynı zamanda geçerli olarak VPN çözümleri ve mobil uygulamalar geliştiriyorum, edebiyatla ilgileniyorum başka da özelliğim yok.

Siteyle ilgili olarak domaini sevdim ve eğer azim & şans olursa ileriki zamanlarda iyi yerlere geleceğine inanıyorum.

Bu arada konu içerisindeki mesajda uyarı olması çok kötü duruyor, bunun yerine önek açıklaması olarak eklerseniz sistem boşuna her mesajı uyarı mesajıyla doldurmaz hem de kullanıcıları sıkmaz.

Başarılar,
Ömer.